:
:
:


تغییرات مهم در نحوه ارائه خدمات پشتیبانی SUM
تغییرات مهم!

 

تغییر در نحوه ارائه خدمات پشتیبانی (SUM)

کاربران گرامی، همراهان همیشگی
 همانطور که مستحضرید، خدمات پشتیبانی  و ارتقاء نرم افزارهای این شرکت تحت عنوان خدمات 
SUM  به شما عزیزان ارائه می گردد. ارائه این خدمات مبتنی برقرارداد فیمابین در یک بازه زمانی تعریف می شود و بعد از پایان این بازه منقضی می گردد. شما کاربران محترم تنها در بازه زمانی که خدمات معتبر SUM دارید می توانید از پشتیبانی های این شرکت و یا آخرین ویرایش از نرم افزارها استفاده کنید.

در این خصوص به اطلاع شما عزیزان می رساند با توجه به تغییر استانداردهای بین المللی فروش و پشتیبانی نرم افزار از این پس خدمات  SUM به دو صورت پیوسته (پیش از انقضا) و ناپیوسته (پس از انقضا) ارائه می گردد.

همینطور برای مهندسین جوان تسهیلاتی در نظر گرفته شده است که در ادامه به آن می پردازیم.

سوالات متداول

خدمات SUM چیست؟
 
Support : برای کار با نرم افزارها نیاز به راهنمائی و پشتیبانی دارید.
 
Upgrade : با توجه به تغییر در آئین نامه های ساختمانی، تغییر در نرم افزارهای مادر و درخواست های شما امکانات نرم افزار تغییر می کند. شما به عنوان مهندس سازه نیاز به به روز رسانی دارید. 
 
Maintenance : علیرغم تست های انجام شده، گاهی در بدنه نرم افزارها خطاهائی وجود دارد که لازم است رفع عیب شوند. 
 
مجموعه خدمات Support, Upgrade, Maintenance  خدمات SUM را تشکیل می دهند.

تاریخ انقضاء خدمات SUM چیست؟
 
تاریخی که پس از آن خدمات پشتیبانی، ارتقاء و عیب یابی برای نرم افزارهای شما انجام نمی شود.

تاریخ انقضا خدمات SUM را از کجا ببینم؟
 
شما همواره می توانید با مراجعه به http://www.saze90.com/login/ و ورود به پنل کاربری خود تاریخ انقضا  خدمات SUM نرم افزارهای خود را مشاهده کنید. چنانچه قبلا سریال نرم افزار خود را ثبت نکرده اید، ابتدا سریال نرم افزار خریداری شده را در همین بخش ثبت نمایید و سپس تاریخ انقضاء را مشاهده فرمایید.

خدمات پشتیبانی پیوسته (پیش از انقضا) چیست؟
 
خدمات پشتیبانی SUM نرم افزارها هنگامی که پیش از تاریخ انقضا تمدید شود خدمات پیوسته نام دارد. تمدید خدمات پیوسته با مبلغی به مراتب کمتر از تمدید  خدمات ناپیوسته (فقط 1 میلیون تومان) امکان پذیر است.

خدمات پشتیبانی نا پیوسته (پس از انقضا) چیست؟
 
خدمات پشتیبانی SUM نرم افزارها هنگامی که پس از تاریخ انقضا تمدید شود خدمات ناپیوسته نام دارد. تمدید خدمات ناپیوسته با مبلغی به مراتب بیشتر از تمدید خدمات پیوسته (4.2 میلیون تومان) امکان پذیر است.

آیا به جز مبلغ خدمات، تفاوت دیگری بین خدمات SUM پیوسته و ناپیوسته وجود دارد؟
 
خدمات دریافتی توسط هر دو روش پیوسته و ناپیوسته دقیقا یکسان است. تنها تفاوت در مبلغ پرداختی برای خدمات است.

تسهیلات ویژه برای مهندسین جوان:
 
برای پشتیبانی از مهندسین جوان در ابتدای ورود به حرفه، مبلغ خدمات پشتیبانی برای این همکاران عزیز درحالت پیوسته 500 هزار تومان و در حالت ناپیوسته 2 میلیون تومان در نظر گرفته می شود. این تسهیلات ویژه همکاران جوانی است که از تاریخ فارغ التحصیلی آنها بیشتر از 4 سال نگذشته باشد. این همکاران لطفا تصویر مدرک فارغ التحصیلی خود را در دفاتر اسناد رسمی برابر با اصل نموده و همراه با تصویر کارت ملی از طریق پست به آدرس گروه نرم افزاری سازه ارسال فرمایید.

خرید کنید