خبر بسیار خوب
:
:
:


خبر بسیار خوب

کاربران محترم،
بازدیدکنندگان گرامی
پس از برگزاری کمپین SAZE Backer طی نظرسنجی به عمل آمده، تعداد قابل توجهی از کاربران و خریداران محترم، تقاضای تمدید کمپین با امکان پرداخت از طریق چک داشته اند.
برای استفاده این دسته از خریداران، گروه نرم افزاری سازه کمپین SAZE Backer را برای مدت محدود دیگری با امکان پرداخت از طریق چک تمدید می نماید تا همه ی کاربران محترم بتوانند از امکانات به وجود آمده حداکثر استفاده را ببرند.
از همه ی شما عزیزان دعوت می کنیم از امکانات به وجود آمده حداکثر استفاده را ببرید و از مزایای بی نظیر آن بهره مند گردید.

با آرزوی موفقیت،
گروه نرم افزاری سازه
ask
آیا می توانم در کمپین SAZE Backer با پرداخت از طریق چک شرکت کنم؟
answer

بله. امکان پرداخت از طریق چک وجود دارد. کافیست هنگام خرید پرداخت از طریق چک را انتخاب فرمائید.

ask
اگر پرداخت خود را از طریق چک انجام دهم، آیا مزایا و امکانات کمتری دریافت می کنم؟
answer

امکانات و کلیه ی مزایای SAZE Backer برای پرداخت کنندگان از طریق چک و پرداخت کنندگان نقدی به جز میزان تخفیف متعلقه یکسان است. هنگامی که از طریق چک پرداخت می کنید، تنها میزان تخفیفی که در این خرید دریافت می نمایئد 10% کمتر است.

ask
تاریخ و مبلغ چک ها چگونه مشخص می شود؟
answer

25% مبلغ فاکتور به صورت نقد و مابقی به صورت 3 چک دوماهیانه هریک به مبلغ 25% مبلغ فاکتور پرداخت می گردد. پس از خرید، دستورالعمل نحوه صدور و ارسال چک ها برای شما ایمیل می گردد.

ask
چرا گروه نرم افزاری سازه این کمپین را راه اندازی کرده است؟
answer

بازار بین المللی به لحاظ بزرگی و تنوع صد برابر بازار ایران با رقبائی قدرتمند است. برای حضور در ده ها کشور مقصد با نیمی از جمعیت جهان لازم است سرمایه گذاری ارزی قابل توجهی انجام گردد. شما با خرید محصولات ما با شرایط بسیار ویژه نیازهای نرم افزاری خود را با کمترین هزینه پوشش می دهید و نقش موثری در سرمایه گذاری در بازار بین المللی ایفا می نمائید.

ask
مزایای استفاده از این کمپین چیست؟
answer

گروه نرم افزاری سازه با همه ی داشته های خود برای تقدیر از خریداران به میدان آمده است. مزایای متنوع و بسیار جذابی برای خریداران محصولات در نظر گرفته شده است که در دوقالب SAZE Backer پنج ستاره و سه ستاره ارائه می گردد. برای اطلاع بیشتر به امتیازات پنج ستاره ها و سه ستاره ها در همین صفحه مراجعه فرمائید.

ask
چگونه پنج ستاره می شوم؟
answer

با خرید هر پنج محصول
• SAZE90, Basic
• Advanced Shear Wall
• Advanced Foundation
• DrSAZE-Wall
• Design Optimizer
قبل یا بعد از 24 تیرماه 1396

ask
چگونه سه ستاره می شوم؟
answer

با خرید هر سه محصول
• SAZE90, Basic
• Advanced Shear Wall
• Advanced Foundation
که حداقل یک مورد آن را بعد از تاریخ 24 تیر ماه 1396 خریداری کرده باشید.
توضیح: اگر سه محصول بالا را قبل از تاریخ 24 تیرماه 1396 خریداری کرده باشید و پنج ستاره شوید امتیاز ویژه ای برای شما در نظرگرفته شده است.

ask
امتیازات و امکانات دارندگان نشان پنج ستاره چیست؟
answer

• 50% پرداخت کمتر در خرید فعلی (برای دارندگان فعلی سازه90+دیوار+فونداسیون این رقم 55% است)
• 50% پرداخت کمتر در خریدهای آتی به مدت 10سال
• 10سال خدمات SUM رایگان
• ارسال پستی نشان ارزشمند «SAZE-Backer» پنج ستاره
• هدیه بسیار ویژه به مناسبت خاص
• حضور رایگان در اولین وبینار سازه90
• دریافت رایگان یک نسخه کتاب آموزشی CSI+SAZE90+DrSAZE

ask
امتیازات و امکانات دارندگان نشان سه ستاره چیست؟
answer

• 40 درصد پرداخت کمتر در خرید فعلی
• 40 درصد پرداخت کمتر در خریدهای آتی به مدت 5 سال
• 5 سال خدمات SUM رایگان
• ارسال پستی نشان ارزشمند «SAZE-Backer» سه ستاره
• هدیه ویژه به مناسبت خاص

ask
تا چه زمانی این کمپین ادامه دارد؟
answer

هدف گروه نرم افزاری سازه از برگزاری این کمپین تامین منابع ارزی خود برای صادرات است و پس از تامین این منابع متوقف می شود.

ask
آیا می توانم هم اکنون روی سایت به صورت عادی خرید کنم؟
answer

كاربران محترمی که مایل به انتخاب نشان پنج ستاره یا سه ستاره نیستند مي توانند خريد عادی خود را مانند گذشته با پرداخت قیمت محصولات به صورت کامل روي وبسايت انجام دهند، اما مسلما به نفع شماست تا با خرید همه محصولات «SAZE-Backer» شوید.

ask
آیا محصولات خریداری شده هنگامی که در این کمپین یا هنگامی که به صورت عادی خریداری می شوند از نظر توانائی ها یا محدودیت ها متفاوتند؟
answer

نه اصلاً. کلیه توانائی های محصولات هنگامی که در این کمپین یا هنگامی که به صورت عادی خریداری می شوند کاملا یکسان است و محصولات خریداری شده در این کمپین هیچگونه محدودیتی نسبت به هنگامی که به صورت عادی خریداری شوند ندارند.

ask
هنگامی که میخواهم سه ستاره یا پنج ستاره شوم باید برخی از محصولات را خریداری کنم که فکر می کنم برای من کارآئی ندارند، چرا باید بابت آنها پرداخت نمایم؟
answer

کلیه محصولات گروه نرم افزاری سازه برای حل مسائل مهندسین سازه به صورت موثر طراحی شده اند و تنها دلیلی که ممکن است شما تصور کنید این محصولات برای شما کارآئی ندارند این است که با توانائی آنها آشنائی ندارید یا هم اکنون برای شما کارآئی ندارد.
در این خصوص لطفاً توجه بفرمائید که با هزینه پرداخت شده شما نه تنها محصول مورد نظر را خریداری می فرمائید و میتوانید بعد از آشنائی یا هنگام نیاز از آن استفاده کنید، بلکه مزایای متعدد دیگری مانند 5 تا 10 سال خدمات پس از فروش رایگان و پرداخت کمتر در خریدهای بعدی برای کلیه محصولات و مزایای متعدد دیگری به دست می آورید که بسیار با ارزشند. ضمناً می توانید از طریق همین وبسایت با توانائی های محصولات گروه نرم افزاری سازه بیشتر آشنا شوید.

ask
نشان «SAZE-Backer» چیست؟
answer

گواهینامه ارزشمندی که به نام و با شماره سریال نرم افزار شما صادر می گردد که در آن نشان و درجه آن ( 3 یا 5 ستاره) مشخص شده است. در این گواهینامه مزایا و شرایط استفاده از نشان تائید شده است. این گواهینامه پس از طی مراحل خرید از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد. برای کاربران 5 ستاره ی قدیمی بدون آن که خرید دیگری انجام دهند این نشان از طریق پست ارسال می گردد.

ask
من تمام محصولات گروه نرم افزاری سازه (5 محصول ) را خریداری کرده ام. آیا پنج ستاره هستم؟
answer

بله. به پاس قدردانی از خرید شما در گذشته، بدون آن که لازم باشد خرید دیگری انجام دهید، هم اکنون «SAZE-Backer» پنج ستاره هستید و از خدمات آن بهره مند خواهید شد. این نشان به زودی از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد.

ask
من درحال حاضر 3 محصول
• SAZE90, Basic
• Advanced Shear Wall
• Advanced Foundation
را دارم. آیا سه ستاره هستم؟
answer

شما سه ستاره نیستید اما می توانید با خرید دو محصول دیگر 5 ستاره شوید و از خدمات قابل توجه آن بهره مند شوید. همچنین برای تقدیر از خریدهای قبلی شما هرگاه 5 ستاره شوید امتیاز ویژه ای نسبت به سایر خریداران برای شما در نظر گرفته شده است. در این خصوص به امتیازات و امکانات پشتیوان 5 ستاره مراجعه بفرمائید.

ask
من سازه90 بیسیک را دارم. می توانم با خرید دکترسازه نسخه وال و بهینه ساز طراحی 3 ستاره شوم؟
answer

شما تنها با خرید 3 محصول /سازه90 بیسیک/ دیواربرشی پیشرفته/ فونداسیون(دال) پیشرفته/ 3 ستاره می شوید. اگر مایل به خرید محصولاتی به جز این سه مورد هستید، به شما توصیه می کنیم تا پیش از تکمیل ظرفیت، هر 5 محصول ما را خریداری کنید و 5 ستاره شوید.

ask
وبینار سازه90 چه زمانی برگزار خواهد شد؟
answer

برنامه ریزی و آماده سازی زیرساخت های برگزاری وبینارها تا حد زیادی آماده است. هنگام شروع اطلاع رسانی خواهیم کرد. 5ستاره ها می توانند به صورت رایگان در اولین وبینارسازه90 حضور داشته باشند. اطلاعات بیشتر در خصوص وبینارهای گروه نرم افزاری سازه را در SAZESUITE.COM دنبال کنید.

ask
کتاب آموزشی CSI+SAZE90+DrSAZE چه زمانی چاپ و منتشر خواهد شد؟ چه زمانی برای 5ستاره ها ارسال خواهد شد؟
answer

تالیف و بازبینی این کتاب به اتمام رسیده و هم اکنون مراحل صفحه آرایی و طراحی جلد و... را سپری می کند. یک نسخه از این کتاب ارزشمند پس از چاپ برای 5ستاره ها بصورت رایگان از طریق پست ارسال خواهد شد. اطلاعات بیشتر در خصوص تالیفات گروه نرم افزاری سازه را در SAZESUITE.COM دنبال کنید.

ask
پرداخت کمتر در خریدهای آتی شامل چه محصولاتی می شود؟
answer

پرداخت کمتر هنگام خرید برای 3 ستاره ها به مدت 5 سال و 5 ستاره ها به مدت 10 سال معتبر بوده و خرید کلیه نرم افزارهای مهندسی سازه و ساختمان که توسط گروه نرم افزاری ارائه می شود را شامل می گردد.

ask
من در طرح خرید 30-40-50 نرم افزار دکترسازه چکر و FRP را با تخفیف پیش خرید کرده و اکنون هم در این کمپین شرکت کرده ام. در زمان عرضه این محصولات کدام درصد تخفیف ملاک خواهد بود؟
answer

در زمان عرضه این دو محصول (که مراحل پایانی تولید را می گذرانند) ملاک، درصد تخفیف بیشتر خواهد بود. به عنوان مثال اگر درصد تخفیف پیش ثبت نام دکترسازه چکر و FRP شما %40 بوده و اکنون 5ستاره با %50 تخفیف در خرید محصولات شده اید، در زمان عرضه این دو محصول ملاک تخفیف عدد %50 خواهد بود.

ask
برنامه های آینده شرکت شما در زمینه نرم افزارهای مهندسی صنعت ساختمان چیست؟
answer

در بازه کوتاه مدت (یک تا دو ساله) محصولات زیر در زمینه صنعت ساختمان در دست تهیه هستند:
SPIDTech , SAZE90+ , DrSAZE-Checker , DrSAZE-Frp , SazeApps , SazeSuite , SAZElab هریک از این محصولات در مراحل مختلف آماده سازی و انتشار هستند. برای بازه های میان مدت (دو تا پنج ساله) و همچنین بلند مدت (ده ساله) ایده های متعدد دیگری مطرح هستند که به مرور رونمائی می شوند.

ask
سازه90 بیسیک چیست؟
answer

سازه90 بیسیک نرم افزار قدرتمندی است که برای ترسیم جزئیات سازه از سال 1380 وارد بازار مهندسی ایران شده است. این نرم افزار تیرها، ستونها، تیرچه ها، پله ها، کلیه ی ضوابط آئین نامه های ایران و ACI را در خصوص شکل پذیری متوسط، کنترل قطع، خم و وصله ی میلگردها، تهیه فهرست مقادیر مصالح مصرفی اعم از میلگرد و بتن و ابزارهای متعددی مثل مدیریت شیت ها، مدیریت اورلپ ها، ویرایشگر نقشه ها بعد از ترسیم و ..... همراه با سازه90 در اختیار کاربر قرار می گیرند اطلاعات بیشتر
بر اساس بازخوردهای دریافتی از کاربران، به زودی نرم افزار +SAZE90 با قابلیت های بسیار بیشتر توسط گروه نرم افزاری سازه منتشر می شود.

ask
دیواربرشی پیشرفته چیست؟
answer

اگر در پروژه های خود دیوارهای برشی را دیتایل می کنید و مایل به دیتایل المان های مرزی، بازشوها، تیرهای اسپاندرل و کلیه مقاطع ارتفاعی عرضی و پلان، تهیه فهرست مقادیر مصالح، ویرایشگر هندسی دیوار براساس ضوابط آئین نامه های ایران یا ACI به سریع ترین و ساده ترین صورت ممکن و ..... هستید، نرم افزار دیواربرشی پیشرفته برای شماست.
دیتایل های ترسیم شده همه ی جزئیات اجرائی را پوشش میدهند. ویرایشگر این نرم افزار امکان همباد کردن دیوار ها با ستون ها و تغییرات میلگردگذاری توسط شما را فراهم میکند. همچنین تصویری سه بعدی از مقطع دیوار، تصور بهتری برای پیمانکاران مجری فراهم می کند. از کار با این نرم افزار لذت خواهید برد اطلاعات بیشتر

ask
فونداسیون (دال) پیشرفته چیست؟
answer

برای ترسیم فونداسیون ها و دال هائی که در SAFE 12 و SAFE 14 آنالیز و طراحی شده اند از این نرم افزار استفاده کنید. فونداسیون پیشرفته خروجی نرم افزار SAFE را دریافت و کلیه جزئیات اجرائی فونداسیون و دال را ترسیم می نماید.
این جزئیات اجرائی شامل سفره های میلگردهای اصلی بالا و پائین، سفره های میلگردهای تقویتی در بالا و پائین، جزئیات میلگرد گذاری برای برش یکطرفه، جزئیات میلگردگذاری برای برش پانچ، ترسیم ایزومتریک فونداسیون به صورت سه بعدی، حجم مقادیر مصالح مصرفی و ..... است. پانل مدیریت میلگردگذاری، نحوه ی قطع و خم و میلگردگذاری در فونداسیون را مدیریت می کند.
هر سازه، چه بتنی و چه فولادی، نیاز به فونداسیون دارد. مجموعه نرم افزارهای طراحی سازه بدون این نرم افزار کامل نیست اطلاعات بیشتر

ask
دکتر سازه (وال) چیست؟
answer

اگر در پروژه های خود دیواربرشی طراحی می کنید، مطمئناً اطلاع دارید که طراحی دیوارهای برشی در Section Designer در نرم افزار ETABS با چه مشکلاتی روبروست. برای تک تک مقاطع برای همه ی دیوارها در همه ی طبقات باید یک حدس اولیه داشته باشید. این حدس اولیه نه تنها لازم است از نظر میزان میلگرد مصرفی بهینه باشد، بلکه باید کلیه ضوابط آئین نامه در خصوص دیوارهای برشی را نیز ارضا کرده و همچنین از نظر اجرائی و میلگرد گذاری به نحوی باشد که با مقاطع طراحی شده در طبقات زیرین و بالائی همخوانی داشته باشد.
اگر شما از دیواربرشی در سازه فلزی یا به عنوان دیوار حائل استفاده می کنید، در آنجا هم مشکلات طراحی به نحو دیگری وجود دارند. به این ترتیب طراحی دیوارهای برشی تبدیل به مسئله ای زمانبر شده و دقت بالا نیاز دارد.
دکتر سازه وال همه ی موارد بالا را در 1-2 دقیقه برای شما حل می کند! اگر مهندس طراح سازه هستید، بدون دکتر سازه وال فقط وقت خود را تلف می کنید ! اطلاعات بیشتر

ask
بهینه ساز طراحی (DesingOptimizer) چیست؟
answer

بهینه ساز طراحی نرم افزاری با دیدگاه آینده نگر در زمینه مهندسی سازه است. زمانی که مهندسین سازه به جای پرداختن به موارد زمانبر محاسباتی وقت خود را صرف تعیین استراتژی طراحی سازه می کنند. جزئیات این نرم افزار بسیار زیاد هستند اما اگر مهندس طراح سازه هستید با استفاده از این نرم افزار می توانید با متدولوژی طراحی بهینه ساز سازه های خود را طراحی کنید و وقت و انرژی قابل ملاحظه ای صرفه جوئی کنید.
اخیراً گروه نرم افزاری سازه در حال پیاده سازی الگوریتمی بر مبنای سختی است که فاصله مرکز سختی و مرکز جرم طبقات را برای سازه هائی که با Design Optimizer طراحی می شوند به حداقل ممکن برساند و فقط شما به عنوان مهندس طراح با ابعاد پردردسر این چالش آشنا هستید. این نسخه پس از تکمیل منتشر می شود. اطلاعات بیشتر

ask
آیا دکتر سازه CHECKER و دکتر سازه FRP هم مشمول این طرح هستند؟
answer

این دو نرم افزار مراحل پایانی ساخت و تولید خود را سپری می کنند و مشمول این طرح نیستند.

ask
سوالاتم درخصوص این کمپین چگونه مطرح کنم؟
answer

برای هرگونه سوال درخصوص پشتیوان سازه90 می توانید با ما با شماره تلفن 34005 031 ، از طریق چت آنلاین و یا این لینک تماس حاصل فرمایید.

ask
من در طرح خرید پلکانی شرکت کرده ام اما هنوز تسویه نکرده ام. می توانم SAZE-Backer شوم؟
answer

برای آن که SAZE-Backer شوید، لازم است ابتدا خرید پلکانی خود را تسویه فرمائید.
بعد از تسویه می توانیدSAZE-Backer شوید.