:
:
:


چرا گروه نرم افزاری سازه را انتخاب می کنم

مجموعه این ویدئوها به کاربران بزرگواری تقدیم می گردد که همواره با همراهی خود پیشرفت و تعالی جوانان ایرانی را شتاب بخشیده اند.
کاربران محصولات گروه نرم افزاری سازه، برای ارتباط تجاری با این شرکت دلایلی ویژه دارند. آنها محصولات شرکت را خریداری نمی کنند، بلکه معانی نهفته در پشت تولید این محصولات را خریداری می کنند! در ویدئوهای کوتاهی که تقدیم می گردد، تلاش می کنیم بگوئیم این معانی کدامند.
از شما دعوت می کنیم با دیدن این مجموعه لذت بخش با ما همراه شوید.
آرزوی بهترین ها در سال 1397

شادباش نوروز اين است كه پس از هر زمستان بهاري است و هر زمستاني را پاياني است اما آنچه در افواه مشهورتر است اگر زمستان سخت تر و جانكاه تر باشد بهار شكوفاتر و تابستان پربارتر خواهد بود.
نوروز سال ١٣٩٧ را به اميد سالي بسيار شكوفا و پربار و سرآغاز روزهائي از جنس تازه به همه ي شما عزيزان و خانواده محترم تبريك و تهنيت عرض مي كنيم.

بخش سوم، من خوب هستم-شما خوب هستید

«من خوب هستم، شما خوب هستید» معنای بنیادی در توسعه گروه نرم افزاری سازه است. با دیدن این ویدئو با این مفهوم و جزئیات آن بیشتر آشنا می شویم.
یک مهمان ویژه در این ویدئو ما را همراهی و برای ما صحبت می کنند.
شما هم دعوت هستید...

بخش دوم، دایره ی طلائی

راز بی نقص بودن برخورد توپ های بیلیارد چیست؟
همراه با تگاهي يه دايره ي طلائي سايمون سينِك، چگونه شركت ها يا محصولات راه موفقيت را پيدا ميكنند...

بخش اول، بُردارِ زَمان

در این ویدئو مهندس محمدرضا جمشیدیان نگاهی به فلسفه و معنای زندگی می اندازد. اوبه بُردارِ زَمان، آنتروپی و نیهیلیسم اشاره می کند و درپایان این بخش به دریافت حقیقت نزدیکتر می شود. با ما باشید ...